Шоумен Юлік: Якби не сцена, був би кулінаром!

Назар Гук, якого ми знаємо за сценічним ім’ям Юлік, пару років тому покинув улюблений гурт DZIDZIO, де був клавішником. І все це заради власної кар’єри! Сьогодні вже можна сказати, що рішення працювати самостійно було правильним: Юлік почуває себе впевненим музикантом, який успішно розвиває електронну музику в Україні. Окрім створення якісної музики, Назар знімається в кіно, веде різноманітні шоу та, як з'ясувалося, відмінно готує десерти та пасту. Яким життям живе популярний шоумен та як почувається в самостійному плаванні, дізнавайтеся з ексклюзивного інтерв’ю з Назаром Гуком (Юліком) для нашого видання.

– Назаре, зізнайся мені: Julik – це Юлік чи Жулік? Сам себе як ідентифікуєш?

– Я вже звик до імені Юлік за довгий період роботи в колективі DZIDZIO, це ім’я стало рідним та тим, з яким я щодня! Украй рідко мене називають Назаром (справжнє ім’я). Навіть була кумедна ситуація в компанії, коли моя дружина називала мене Назаром, а всі присутні мене знали лише як Юліка і не розуміли, про кого йде мова! Лише згодом, коли я зрозумів, що щось не так, сказав, що мене звати Назар (сміється).

– Я знайшла твою сторінку у «Вікіпедії». Там сказано, що Назарій Гук – український клавішник та актор, саунд-продюсер та ді-джей. Колишній учасник колективу DZIDZIO. Якось забагато, не здається?

– І це ще не повний перелік того, що я люблю і що, на мою думку, мені вдається непогано! Нещодавно відкрив для себе нішу співака та ведучого. Випустив уже три пісні, які ротуються на радіо. Практично щодня отримую фідбек від шанувальників, які підтримують мене та радіють моїм перемогам. Що б я не робив – усе в задоволення. Тепер, як бачимо, список регалій побільшав.

– Є щось таке про тебе, чого немає у «Вікі»? Може, ти таємно в'яжеш светри або шкарпетки? Продаєш десь та маєш із цього великі гроші?

– Щоб щось такого особливого – немає. Можу себе гордо назвати затятим кулінаром, адже обожнюю готувати для себе та близьких! Усе, що пов’язано з італійською кухнею, – моє. Намагаюсь готувати часто, надаю перевагу пасті та різноманітній випічці. Додам, що обожнюю кухонні девайси, маю їх чимало, а також люблю колекціонувати різноманітні десерти!

– Як сам вважаєш, якщо не артистом, то ким міг би бути ще? Може, вчителем математики? Або стоматологом?

– Ні! Усе ж таки, мабуть, чи не кожен знає, що я обожнюю готувати. Кулінарія – це для мене відпочинок та розвантаження мозку від зайвої інформації. Якщо не артистом на сцені, то точно був би артистом на кухні!

– Якщо в тебе немає прихованих професій та хобі, може, розкажеш, як докотився до життя актора, музиканта та колишнього учасника колективу DZIDZIO?

– Котився довго і впевнено! Усе почалось ще в дитячому віці, коли я почав грати з татом на весіллях, у той час заробляв більше, ніж моя викладачка музики. Далі чималий період, прожитий в Італії, загартував мене свого роду! Коли я приїхав в Україну, була участь у різних групах, кавер-бендах та студійна робота. Опісля я став учасником гурту DZIDZIO, де в собі відкрив і продовжую відкривати нові грані.

– Коли ти вперше відчув той самий смак слави, про який мріють люди?

– Смак слави відчуваю щоразу, коли виходжу на сцену й бачу обличчя щасливих людей. Кожного разу це як уперше! Трусяться руки, адреналін зашкалює – переживання та відповідальність за хороший настрій є завжди.

– Не можу не спитати – це все заради чого? Гроші, увага, любов мільйонів?

– Заради задоволення – двостороннього фідбека! Артист – це людина, яка створює настрій та дає своєю працею людям те, чого їм не вистачає під час робочих буднів. А от що то – це вже для кожного своє. Я отримую задоволення від спілкування з людьми, навіть від елементарного селфі – це все приносить задоволення.

– Тобі хто-небудь говорив, що зірки шоу-бізнесу не живуть нормальним життям? Не боявся заплатити непомірну ціну за успіх?

– Я завжди знав, що буду працювати там, де є музика! Працював і працюю за принципами людяності та взаємодопомоги, тому питання стосовно непомірної ціни успіху автоматично відпадає. Єдине, що ця професія кардинально забирає, – це час.

– Ти батько, наскільки я знаю. Як твоя сім’я сприймає твою постійну зайнятість?

– Моя сім’я вже звикла до постійних гастролей. Окрім них, я ще працюю на власній студії звукозапису, створюючи пісні артистам, ну і, звісно ж, собі. За чималий період роботи в гурті DZIDZIO моя дружина могла мене не бачити місяцями, після виходу з колективу єдиним плюсом є те, що я принаймні ночую вдома.